• Yolsuzluklarla ilgili yapılan basın toplantısı
  • Gürsel Tekin, Bilal Erdoğan'ın yeni tapelerini yayınladı
  • Aydın Demokrasi Mitingi
  • 2014 Yerel Seçimi için hazırlanan kampanyanın lansmanı
  • Gürsel Tekin'in Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ziyareti
  • Gürsel Tekin'den, silahlı saldırıda yaralanan Atalay Ürker'e ziyaret

BAŞKANIN PROGRAMI

Şubat 2018
P S Ç P C C P
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

"Hükümet çözüme yanaşmıyor"

CHP Genel Başkan eski Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin Kırıkkale’de parti yönetimi ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Kırşehir’in Kaman İlçesi’nde parti çalışmalarında bulunduğunu ve buradan da Kırıkkale’ye uğramak istediğini belirten Tekin eski bir il ve ilçe başkanı olarak geçtiği illerin tamamına uğrayıp ziyaretlerde bulunduğunu söyledi. Tekin Kırıkkale’yi yakından takip ettiğini belirterek Kırıkkale’deki sorunları görüşmek için ileriki günlerde geniş çaplı bir toplantı düzenleneceğini söyledi. Tekin gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak Hakkari’de gerçekleşen hain saldırı sonrası şehit düşen 8 askerimize Allah’tan rahmet diledi. Tekin hükümetin ise terör konusunda gerekli adımları atmadığını söyledi. 

Emeklilier geçim sorunu çekiyor
“Hükümet yeterli sayıya sahip. Kendi sıkıştığında kendisi ile ilgili bir konuyu gündeme taşıyıp bir gecede yasa çıkarabiliyor. Ancak terör konusunda çözüm bulmak istemiyor” diyen Tekin muhalefetin açık ve net çağrılarda bulunduğunu ancak hükümetin buna yanaşmadığını ifade etti. Parti birasında İl Başkanı Ziya Kavlak ve parti yönetimi ile bir araya gelen Tekin daha sonra Hüseyin Kahya Parkı’nda emekliler ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Vatandaşlar ile sohbet eden Tekin Kırıkkale’nin bir emekli şehri olduğunu hatırlatarak “Emeklilerimiz geçim sorunu çekiyor.” ifadelerinde bulundu.

Anahtar Kelimeler
    Cuma, 22 Haziran 2012 14:25
Yandex.Metrica