• Gürsel Tekin Tekirdağ'da
  • Afganistanlı İşçiler
  • Gürsel Tekin Denizli'de
  • Yılın Siyaset Adamı Gürsel Tekin
  • 2014 Yerel Seçimi için hazırlanan kampanyanın lansmanı
  • CHP'den İzmir ve Balıkesir'e ziyaret

BAŞKANIN PROGRAMI

Ağustos 2019
P S Ç P C C P
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Tekin İzmir'i mesken tuttu

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İzmir'de önemli ziyaretlerde bulundu ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Can kulağı ile dinliyorum
Tekin "CHP'ye oy veren, gönül veren vatandaşlarımızın da diğer partilere oy veren vatandaşlarımızın da söylediklerini can kulağı ile dinliyorum. Aslında dinleyene ve anlayana tüm soruların cevabı halktadır" diyor.

İzmir'de Kemer altı gezimizde sevgi seli, şikayetler, fotoğraf çekenler ve iş arayanların umutla sarılması nedeniyle yürümekte zorlanan Tekin hepsine de yetişebildi.

Kendisine CHP İzmir İl Başkanı Asuman Güven, yöneticilerden Utku Gümrükçü,Hüseyin Çimen,İsmail Yüzer,Çetin Özdemir,Metin Güler ve Buca İlçe Başkanı Çağdaş Kaya ve partililerde eşlik etti.Kemer altında Tekin'in elini sıkmadığı sohbet etmediği kimse kalmadı diyebiliriz.

Gürsel Tekin'i İzmir sokaklarında bulan Terörle Mücadele Sırasında Yaralanıp Gazi Sayılmayanlar Derneği Başkanı Kadir Erhan ise kendilerinin tüm sıkıntılarının meclise taşınması konusunda Tekin'den söz aldılar. Kimi iki parmağını yitirmiş, kimi de kalbinde PKK kurşunu ile yaşıyor... Ancak gazi sayılmıyorlar. On binlerce kişi vatani görevini yaparken birer engelli yurttaş oldular ama gazi olamadılar. Türk Silahlı Kuvvetleri Gazilik yönetmeliği bu engelli yurttaşların önündeki en büyük engel. Terörle Mücadele Sırasında Yaralanıp Gazi Sayılmayanlar, nişanlarını istiyorlar.

Sokaklarda halkın masasına davet edilip kahvesini yudumlayan,Hacı dayı ile tespih seçen,döner tezgahında bıçağı eline alan Tekin son olarak bizlere de güzel bir yemek ısmarlayıp İzmir'den ayrıldı.

Haber: Ege Medyası

Anahtar Kelimeler
    Pazartesi, 29 Ağustos 2016 12:47
Yandex.Metrica