YOZGAT

Yozgat, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan bir ildir. Nüfus: 453.211 Alan: 14.123km²

"Tuzak kuran, bizi karşısında bulur"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Yozgat'ın Boğazlıyan İlçesi'nde partisinin ilçe başkanlığını ziyaret etti. Buradaki konuşmasında yolsuzluk iddiları ve Erdoğan'ın "Bize tuzak kuruluyor." demesine değindi.

Devamını oku...

"Ülkenin çivisi çıktı"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, “12 Eylül döneminde bütün faili meçhul cinayetlerde savcılar tam noktaya geliyor. Ama dokunamazsın. Polis belli bir noktaya geliyor. Seni görevden aldım. Oraya dokunamazsın, oraya kanun çıkardın, buraya yasa çıkardın, ülkenin çivisi çıktı. Bu çiviyi de düzeltebilecek bir tek mecra var o da millettir.” dedi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin’den AKP’ye zor soru!

Gürsel Tekin: "Boğaz Yasası'na rağmen imar uygulaması nasıl yapıldı? Bir günde üç kişi tapularını nasıl değiştirdi?" CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, “Adaletiniz varsa, İranlı iş adamı Reza Zarrab’ın ofisine giren çıkan insanların kamera kayıtlarını halka açın, TRT’ye verin yayınlasın. Onlarca bakan, milletvekili, belediye başkanı niye buraya gidip geliyor? Eli boş girip, çantalı girip çıkanlar kimler?" diye sordu.

Devamını oku...

Adaletiniz varsa kamera kayıtlarını yayınlayın

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, "Adaletiniz varsa, İranlı iş adamı Reza Zarrab'ın ofisine giren çıkan insanların kamera kayıtlarını halka açın, TRT'ye verin yayınlasın. Onlarca bakan, milletvekili, belediye başkanı niye buraya gidip geliyor? Eli boş girip, çantalı girip çıkanlar kimler? diye sordu.

 

Devamını oku...

Yandex.Metrica