YALOVA

Yalova, Marmara Bölgesi'nde yer alan ve Marmara Denizi'ne kıyısı bulunan ildir. Nüfus: 211.799 Alan: 874km²

Gürsel Tekin, Yalova adaylarını tanıttı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Yalova'da belediye başkan adaylarını tanıttı ve yolsuzluk operasyonuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin CHP Yalova Belediye Başkan Adayı Vefa Salman ve ilçe-belde belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında Yalova halkına seslendi.

CHP’li Tekin, Yalova’da gerçekleşen CHP Aday Tanıtım Toplantısı'nda 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında tutuklanan işadamı Zarrab ile ilgili, 25 Şubat’ta serbest bırakılacağına dair bir iddiada bulundu.

Zarrab’ın ofisinde hangi siyasiler ile görüştüğünü gösteren video kayıtlarının açıklanmasını istediklerini belirten Gürsel Tekin, Gezi direnişi sırasında söylenen "Camide içki içildi" ve "Bebeği kucağındaki kadını taciz ettiler" şeklindeki yalanların boşa çıkması ile iktidarın gerçek yüzlerinin bir kez daha ortaya çıktığını ifade etti.

Gürsel Tekin, Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen programda yaptığı ve partililerin yoğun ilgisi ile karşılaştığı konuşmasında, "Yalova’da seçimi kazanacak ve İstanbul ile Yalova’yı kardeş belediye yapacağız.” dedi.

    Cuma, 14 Şubat 2014 08:52
Yandex.Metrica