MUĞLA

 

Muğla, Türkiye' nin Ege Bölgesi'nde yer alan, topraklarının küçük bir kısmı Akdeniz Bölgesi içine giren, Ortaca, Dalaman,Fethiye,Datça ve Bodrum gibi tatil bölgeleri ile ünlü ildir. Nüfus:851.145 Alan:13.338 km²

Milletvekili Demir, oğlunu evlendirdi

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir oğlunu evlendirdi. Düğüne Gürsel Tekin de katılırken, gelin ve damat Taksim Gezi Parkı ile ilgili konuşma yaptılar.

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir eşi Ege Üniversitesi Çocuk Pediatri Bölümü Kürsü Başkanı Esen Demir ile birlikte ODTÜ’de uluslararası ilişkiler bölümünde doktora yapan Emre Demir İle Vakıflar Bankası Genel Müdürlüğü'nde bankacı olan Duysal Kaya’nın Göcek D-Marin’de yapılan eğlenceli düğününe CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan, Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün, sanatçı Onur Akın, CHP’li eski milletvekilleri, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Partililer ve çok sayıda davetli katıldı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’e ilginin yoğun olduğu düğüne katılamayan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu ile silivriden Mustafa Balbay’ın gönderdiği mesajlarda okundu. CHP’li Göcek Belediye Başkanı Recep Şatır’ın çiftin nikahını kıydığı düğünde, gelin ve damat dans edip arkadaşlarıyla bol bol oynadılar. Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in ismi anons edilerek “zeybek oyunu” oynamaya davet edildi. Gürsel Tekin gelin ve damadın oynamasını isteyip kendi de gençlere alkış tuttu. Emre Demir ve Duysal Kaya çifti de bir ara mikrofonu alıp, "Taksim’e polisin girip gösterilere katılanları zor kullanarak çıkardıklarını söyleyip, biz burada aylar öncesinden programlanmış düğünde bulunuyoruz. Gönlümüz şuanda Taksim’de. En kısa sürede biz de yine Taksim'de, yine Ankara'da, yine İzmir'de Gündoğan'da olacağız.” dediler.

Daha sonra Taksim Gezi Parkı eylemleri ile ilgili video izlenirken, çok sayıda davetli ellerindeki çatal ve kaşıkları tabaklara vurarak protestoyu düğündede sürdürdüler. Bu kısa gösterinin ardından halaylar çekilip, oyunlar oynandı.

Haber: Medya73

    Pazar, 16 Haziran 2013 14:46
Yandex.Metrica