İZMİR

İzmir, Türkiye'nin üçüncü büyük metropolü, ve önemli bir fuar merkezi olan liman kenti. İzmir'in batısında denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır.
Nüfus: 4.005.459  Alan:11,973 km²

Tekin İzmir'i mesken tuttu

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, İzmir'de önemli ziyaretlerde bulundu ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Devamını oku...

Tekin'den İzmir'de 'sosyal devlet' çıkışı

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, İzmir Eğitim, Doğa ve Sanat Derneği’ni ziyaret etti.  Dernek üyeleriyle bir araya gelen Tekin ve Yüksel, bu tarz derneklerin önemli işler başardığını ve güçleri yettikçe destek olacaklarını ifade etti.

Devamını oku...

Tekin: Her gün açlıktan kaç çocuk ölüyor, haberiniz var mı?

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, iktidarın sosyal devlet anlayışını eleştirdi. Tekin, "Ortalama her gün kaç tane çocuğun açlıktan, sefaletten öldüğünden haberiniz var mı? 'Kömür verdik,' diyorlar. Sen kimsin ya, sen kimsin? 78 milyon yruttaşımızın vergisini toplayacaksın, topladığın vergiden ona pay vereceksin, onu da lütfeder gibi, 'kömür verdim' diye takdim ediyorsun. Sosyal devlet olsa bunların hiçbirini konuşur muyuz?" dedi.

Devamını oku...

CHP, İzmir'de vatandaşlarla buluştu

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte İzmir'de önce Torbalı'da daha sonra Tire ve Bayındır'da vatandaşlarla bir araya geldi.

Devamını oku...

Yandex.Metrica