CHP MYK toplanıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün kurmaylarıyla bir araya gelecek. CHP MYK, Kılıçdaroğlu başkanlığında saat 14.00'de Genel Merkezde toplanacak. Toplantıda genel seçim sonuçları masaya yatırılacak.

Devamını oku...

CHP MYK saat 14:00'de toplanıyor

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu saat 14.00'de CHP Genel Merkezi'nde toplanacak Merkez Yönetim Kurulu ( MYK )’na başkanlık edecek. CHP MYK toplantısı devam ederken Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Haluk Koç Saat 15:00'de  basın toplantısı yapacaktır.

Devamını oku...

CHP MYK saat 13:00'da toplanacak

CHP MYK bugün (16 Temmuz Çarşamba) saat 13:00 de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Başkanlığı'nda toplanacak.

Devamını oku...

Koç: Erdoğan derin devletin temsilcisi

CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında genel merkezde toplandı. MYK devam ederken gündeme ilişkin basın toplantısı düzenleyen Koç, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin adil bir ortamda yapılmadığını savunarak, AK Parti'nin devletin imkanlarını kullandığını ifade etti.

Devamını oku...

CHP MYK 9 Temmuz Çarşamba günü 13:00'de toplanıyor

CHP MYK yarın (9 Temmuz Çarşamba) saat 13.00'de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında toplanacak.

Devamını oku...

Haluk Koç: "Aday net ve kesindir"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Haluk Koç, İhsanoğlu'nun CHP'nin değil, halkın ortak adayı olduğunu belirterek, "Bu çerçevede değişik tartışmaların olması doğal. Eleştiriye hepimizin saygısı var ama partinin disiplin kurallarının olduğu da bilinmelidir" dedi.

Devamını oku...

"Bir takım tertiplerle Suriye'ye girmenin hala hesabını yapıyor musunuz?"

"Yalova ve Ağrı sonuçları Erdoğan'ı ürkütmüş ve korkutmuş. Bütün baskılara, tehditlere, sonu gelmez vaatlere rağmen vatandaş iktidar baskısını geri çevirmiş ve tercihini muhalefetten yana kullanmıştır. Olay çok net ve açıktır. Millet sandıkta diktatöre dur demiştir. Önümüzdeki döneme gidecek olan sandık devriminin de önünü açmıştır"

Devamını oku...

"Sayın Kılıçdaroğlu'nu itibarsızlaştırmaya dönük bu tertip, kimlerin talimatıyla devreye sokulmuştur?"

"Eleştiri kültüründen yoksun bir otoriter yönetim heveslisinin çıkışları akla ziyan çıkışlardır. Tartışma daha da boyutlanırsa, Recep Tayyip Erdoğan Alman Cumhurbaşkanına "senin de kasetin var, açıklanırsa karışmam" da diyebilirdi."

Devamını oku...

"Saldırgan TBMM'de provokasyon ve tertip peşindeydi"

"Saldırganın milletvekilleriyle, siyasilerle ilişkisinin olup olmadığını önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz"

Devamını oku...

Haluk Koç sordu: "Hırsıza kirvelik yapan Cumhurbaşkanı olabilir mi?

CHP MYK sonrası toplantıyı değerlendiren CHP Sözcüsü Haluk Koç, "Yolsuza yol gösteren, hamilik yapan, hukuk devletinin rafa kaldırılmasını seyreden bir Cumhurbaşkanı acziyeti olabilir mi?" diye sordu.

Devamını oku...

Yandex.Metrica