Kadınlar için özgürlük ve adalet CHP ile gelecek

Türkiye'ye söz veriyoruz, kadın erkek eşitliğine giden yolda azimle yürümeye devam edecek, duygularına, düşüncelerine, geleceklerine dokunduğumuz milyonlarca kadının eşitlik özgürlük taleplerinin temsilcisi olmaya devam edeceğiz.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı olarak, Türkiye'nin dört bir yanından gelen İl Kadın Kolları Başkanlarımız ve yönetimleri ile Kadın Kolları 4. Eşgüdüm Toplantısını gerçekleştirmek üzere 2-3 Mayıs 2014 günleri Ankara'da toplandık. Kadın adaylarımız,  seçilmiş kadın yöneticilerimiz, kadın aday adaylarımız, Milletvekillerimiz, Yüksek Disiplin kurulu Üyelerimiz, Partimizin Genel Merkez Yöneticileri ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bizlerle birlikte oldu. Seçim değerlendirmelerimizi dinlediler.

Her şeyden önce CHP'li kadınlar, bir kez daha Türkiye için aydınlık geleceğini şekillendirme ve iktidar olma isteği içindeydiler. Bunun için kadınların, kadın kollarının çok daha güçlü ve yetkili olması gerekliliği bir kez daha ifade edildi.

Türkiye'ye söz veriyoruz, kadın erkek eşitliğine giden yolda azimle yürümeye devam edecek, duygularına, düşüncelerine, geleceklerine dokunduğumuz milyonlarca kadının eşitlik özgürlük taleplerinin temsilcisi olmaya devam edeceğiz.

Bu toplantıya katılan CHP'li kadınlar olarak;

Bütün kadınlara ve Türkiye'nin her köşesine sevgi ve selamlarımızı iletiyoruz.
Bize inanan, güvenen, oy veren bütün seçmenlere, özellikle kadın seçmenlere teşekkür   ediyoruz.
CHP aday adaylığı başvurusu yapmış bütün kadınlara, aday olup emek veren bütün yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Adaylarımızın duruşu bizim cesaretimizin açık ifadesidir. Birlikte yol almaya ve büyümeye devam edeceğiz.
CHP'nin belediye başkanı olarak ya da belediye meclis üyesi olarak seçilmiş arkadaşlarımızı kutluyoruz. CHP Kadın Kolları sizlerle gurur duyuyor, sizlere güveniyor. Eşit, adil, özgür, dayanışmacı bir dünya kurmaya emek vereceğinize inanıyoruz. Yolunuz açık olsun. Biz hep sizinle olacağız.
Bütün siyasi partilerden yada bağımsız olarak seçilmiş bütün kadın yurttaşlarımızı, muhtarlarımızı kutluyoruz.
Bizimle birlikte yürümek isteyen kadınları partimize ve siyasete davet ediyoruz.
CHP'yi kadınlarla birlikte ve kadınlar için eşit temsil eşit katılım mücadelesi veren bir parti olarak iktidar yapacağımıza duyduğumuz inanç ve güven ile kamuoyuna sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

    Salı, 06 May 2014 17:08

Bağlantılı Konular