Gürsel Tekin, Romanların sorunlarını dinledi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, İstanbul'da Roman vatandaşlar ile bir araya geldi. Yıllardır çözülemeyen mülk sorunu konusuda yardım sözü veren Tekin'in Romanlara bir de şartı vardı: "O zaman siz de bizi iktidara taşıyın." dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin "Roman buluşmaları" devam ediyor. 28 Nisan'da İstanbul'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu binlerce roman vatandaş ile bir araya gelmişti.

O buluşmanın ardından bu kez de Genel başkan yardımcısı Gürsel Tekin; İstanbul Beylikdüzü'ne giderek romanların sorunlarını yerinde dinledi. CHP'li Tekin'i gören yaşlı roman vatandaşlar sağlık problemleri için yardım istediler.

"Tamam yardım edelim hastaneye götürelim sizleri"
Sağlık sorunları vardı ama yıllardır bitmeyen başka bir sıkıntılarını daha dile getirdiler. O da roman vatandşların mülk sorunuydu. Tekin, bir şartla destek sözü verdi: "Bakın en önemli sorununuz mülk tama 20 yıldır sizi kandırıyorlar önümüzde seçimler var bizi iktidara taşıyın tüm sorunlarınızı çözelim artık yeter."

Roman vatandaşların ilgisinden memnun kalan Gürsel Tekin, daha sık bir araya gelme sözü vererek roman vatandaşların mahallesinden ayrıldı.

Anahtar Kelimeler
    Cuma, 10 May 2013 20:20
Yandex.Metrica