"Yüce Atatürk'e ceza verecekler mi?"

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Engelliler Haftası nedeniyle "İstanbul Biz de Varız Derneği"ni ziyaret etti.

Burada bir gazetecinin, Yüce Atatürk yazılı tişörtlerle çıkan Fethiyesporlu futbolcuların bu davranışı nedeniyle kulübün Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Disiplin Kurulu'na sevk edilmesini hatırlatması üzerine Tekin. "Eksik yapmışlar, bence tutuklamaları gerekiyordu." dedi.

İstanbul Biz de Varız Derneği'nin Bahçelievler'deki merkezine CHP İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu ile birlikte gelen Tekin, ziyareti sırasında dernek yöneticileri ve üyeleriyle birlikte kahvaltı yaptı.

"Yüce Atatürk'e ceza verecekler mi?"
Bir gazetecinin kupa maçında sahaya Yüce Atatürk yazılı tişörtlerle çıkan Fethiyesporlu futbolcuların bu davranışı nedeniyle kulübün Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Disiplin Kurulu'na sevk edilmesini hatırlatması üzerine Tekin, "Eksik yapmışlar, bence tutuklamaları gerekiyordu. Tam bir rezillikle karşı karşıyayız. Bu ülkenin önderinin, kurucusunun ismini hazzetmeyecek anlayışı şiddetle kınıyorum." ifadelerini kullandı.

    Cumartesi, 07 Aralık 2013 12:02
Yandex.Metrica