Gürsel Tekin'den Malatya ziyareti

Malatya İl Başkanlığı'nda yapılan yazılı açıklamada, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, nikah şahitliği için Malatya'ya geleceği bildirildi.

12 Haziran Genel Seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren CHP Malatya il örgütünün davetlisi olarak kente gelecek olan Tekin'in Cumartesi günü beldelerde düzenlenecek olan iki mitinge katılacağı da kaydedildi.

Yazılı açıklamada şöyle denildi:
''Malatya'ya gelecek olan CHP Genel Başkan Yardımcımız Gürsel Tekin, ilk olarak saat 10:30'da Türk-İş'e bağlı Demiryol-İş Sendikası Malatya Şubesi'nin Genel Kurulu'na katılacak. Tekin, Genel Kurul'un ardından saat 12:30'da Akçadağ ilçesine bağlı Kozluca beldesinde yapılacak olan mitinge katılacak. Daha sonra Malatya merkeze bağlı Dilek beldesine geçecek olan Gürsel Tekin, burada saat 16:30'da yapılacak açık hava toplantısına katılacak. Tekin, son açık hava toplantısını ise Malatya Yeşilyurt Caddesinde bulunan Barış Sitesi'nde saat 18:30'da gerçekleştirecek. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, yarın akşam saat 19:30'da ise CHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Hamit Kiraz'ın oğlu ve CHP Malatya İl Başkan Yardımcısı Enver Kiraz'ın kardeşi olan Basri Kiraz'ın düğününde nikah şahitliği yapacak."

Anahtar Kelimeler
    Cuma, 27 May 2011 15:23
Yandex.Metrica