”Demokrasi ve Özgürlük Mitingi”ne davet

Gürsel Tekin, İstanbul’da düzenlenecek mitinge Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağını ve İstanbul’dan Türkiye’ye sesleneceğini açıkladı.

Gürsel Tekin, ”Bu miting sadece CHP’nin değil, mağdur yurttaşların demokrasi ve özgürlük için biraraya gelecekleri miting olacaktır” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin CHP İstanbul İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, demokrasi, özgürlük ve barış için Kadıköy’de biraraya geleceklerini ifade etti.

Basın toplantısında farklı düşünce ve görüşten, çok sayıda kurum ve kuruluşun mitinge katılacağını belirten Tekin, ”Ben de özgürlük ve demokrasi talep ediyorum. ‘Bu ülkede barış olmasını istiyorum’ diyen herkesi mitingimize davet ediyoruz” dedi.

Tekin, ”Bu miting sadece CHP’nin değil, mağdur yurttaşların demokrasi ve özgürlük için biraraya gelecekleri miting olacaktır” diye konuştu.

Bir soru üzerine CHP’nin ilgili birimlerinin miting için gerekli tüm hazırlıkları yaptığını kaydeden Tekin, miting alanına ulaşımın deniz yoluyla yapılacağını söyledi.

Gürsel Tekin CHP İstanbul İl Miting Komitesi tarafından düzenlenecek mitinge, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılacağını ve İstanbul’dan Türkiye’ye sesleneceğini belirtti.

Anahtar Kelimeler
    Pazartesi, 27 May 2013 13:29
Yandex.Metrica