Kılıçdaroğlu Beşiktaş ile Trabzonspor'u kutladı, başarılarının devamını diledi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Beşiktaş'ın rakip sahada 4-0, Trabzonspor'un da kendi evinde 2-0 galip gelmesi nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklaması şöyle;

"Şampiyonlar Liginde Galatasaray'ın kendi sahasında B.Dormund'a  4-0 yenilmesi üzüntümüzü Avrupa Ligi'nde ülkemizi temsil eden Beşiktaş ve Trabzonspor'un net galibiyetleri ile sevince dönüştürdük.

Karakartallar teknik direktörleri Bilic'in yönetiminde Avrupa Ligi C Grubunda Partizan'ı, Partizan'ın sahasında 4-0 yenerek hem tarihi bir skor ile  başarıya imza attılar, hem de C Grubunda 5 puanla Tottenham'ı da geride bırakarak zirveye oturdular. Bu başarıda payı olan başta Karakartallı futbolcular olmak üzere Beşiktaş'ın teknik ve idari kadrosuyla taraftarlarını ve spor severleri kutluyor Beşiktaş'ın başarılarının devamını diliyorum.

Beşiktaş gibi Avrupa Liginde ülkemizi temsil eden Trabzonspor'da kendi sahasında Lokeren'i 2-0 yenerek L grubunda puanını 6'ya yükseltti ve yüzümüzü güldürdü. Başarılarının devamını dilediğim Trabzonspor'un futbolcularını, teknik ve idari kadrosu ile taraftarlarını ve Trabzon ile futbol dünyasını kutluyorum."

    Cuma, 24 Ekim 2014 15:03

Bağlantılı Konular