İzmir Gültepe'den CHP'ye ziyaret ve iktidar sözü

Gültepeli CHP'lileri Genel Merkez'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Emel Yıldırım ağırladı ve görüş alışverişinde bulundu.

Hacı Bektaş'ta, Hacı Bektaş Veli'yi Anma Kültür ve Sanat Etkinliklerine katılan Gültepeliler İzmir'e dönerken Ankara'ya geldiler ve CHP'yi ziyaret ederek CHP Genel Başkan Yardımcısı Emel Yıldırım ile görüştüler.

Gültepeli CHP'liler görüşmede Türkiye'yi karanlıktan aydınlığa çıkaracak, yolsuzluklardan ve hırsızlardan hesap soracak tek kişinin Kemal Kılıçdaroğlu olduğuna dair inançlarını belirttiler.

"Sokak sokak, kapı kapı çalışarak, partimizi iktidara taşıyacağız, mücadelemiz devam edecek" diyen Gültepeli CHP'lilere teşekkür eden ve onları Genel Merkez'de konuk etmekten, ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirten  CHP Genel Başkan Yardımcısı Emel Yıldırım, ülkedeki adaletsizlikleri, haksızlıkları ve yolsuzlukları gidermek, çocuklara güzel bir gelecek bırakmak için herkese büyük sorumluluk düştüğünü belirtti.

Emel Yıldırım, "Daha çok çalışarak, birbirimize daha sıkı kenetlenerek, birbirimize sahip çıkarak, hep birlikte, daha da kararlı bir şekilde demokrasi ve adalet mücadelesi vereceğiz ve hep birlikte başaracak, CHP'yi Kılıçdaroğlu önderliğinde iktidara taşıyacağız" dedi.

    Salı, 19 Ağustos 2014 14:59

Bağlantılı Konular