CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Almanya'ya gitti

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Almanya'da  ilk açıklamalarını WDR Funkhaus Europa Köln Radyosu'na (Neven-Du Mont-Str. 4-6 50667 Köln) yapacak, saat 20.30'da ise Swissôtel Düsseldorf'ta (Rheinallee 1, D-41460 Neuss) işadamlarıyla  bir araya gelecek ve görüş alışverişinde bulunacak.

Kemal Kılıçdaroğlu 27 Haziran Cuma günü Almanya'daki etkinliklerine saat 07.30'da İşadamları ile Swissotel'de kahvaltı ederek başlayacak.

Cuma günü İnanç ve kanaat önderlerinin yanısıra, Almanya'daki vatandaşlarımızla bir araya gelecek olan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu saat 09.30'da Köln'de (Antakya Rum) Ortodoks Kilisesini,

Saat 10.30'da Kadim Süryani Ortodoks Kilisesini,
Saat 11.15'de Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Camisini,
Saat 12.15'de Alman Alevi Birlikleri Federasyonu'nu (AABF) ziyaret ederek, kanaat önderleriyle bir araya gelecek, görüşlerini açıklayacak, soruları yanıtlayacak ve görüş alışverişinde bulunacak.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu saat 14.30'da ise Swissotel'deki Anadolu İnanç ve Kültür Buluşmasına katılarak bir konuşma yapacak.

Almanya'daki yoğun çalışma programını tamamlayacak olan Kılıçdaroğlu  saat 18.55'te Köln'den İstanbul'a hareket edecek. Kemal Kılıçdaroğlu geceyarısından sonra İstanbul'dan Ankara'ya geçecek.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na Almanya ziyaretinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu ile Yurtdışı İlişkiler Koordinatörü ve CHP Milletvekilleri Durdu Özbolat ve Levent Gök eşlik edecek.

    Perşembe, 26 Haziran 2014 12:03

Bağlantılı Konular