Selvi Kılıçdaroğlu Sincan'da eşini kaybeden Selvi Höcü'yü ziyaret etti

Ramazan'da barış dileğinde bulunan Selvi Kılıçdaroğlu dün akşam bazı milletvekili eşleriyle, Sincan'da 3 ay önce eşini kaybeden Selvi Höcü'ye taziye ziyaretinde bulundu ve birlikte iftar sofrasına konuk oldu.

CHP Genel Başkan'ı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP milletvekilleri Levent Gök'ün eşi Nezahat Gök ve İzzet Çetin'in eşi Raziye Çetin ile birlikte üç ay önce eşini kaybeden Selvi Höcü'yü ziyaret etti.

Selvi Kılıçdaroğlu, Selvi Höcü'ye hem taziye ziyaretinde bulundu, hem de birlikte iftar etti.

Ziyaret ve iftar sonrası güzel bir akşam geçirdiklerini ve böyle ziyaretleri zaman zaman yapacağını belirten Kılıçdaroğlu, bu sayede yeni kişilerle tanıştığını, farklı bir çevreyle karşılaştığını ve güzel duygular içerisinde olduğunu söyledi.

Selvi Kılıçdaroğlu, "Ramazan ayının, orucunu tutan veya tutmayan herkes için güzel ve barış içinde geçmesini istiyorum. Üzüntülü günler görmeyelim, Ortadoğu'yu, yaşadığımız coğrafyayı gözümüzün önüne getirince bütün İslam alemi için özellikle barış diliyorum. Dileğimiz ülkemiz için de dünyamız için de barış içinde, kardeşçe daha güzel günler görmektir" dedi.

Selvi Höcü'de  Selvi Kılıçdaroğlu'nun ziyaretiyle ilgili olarak "Beni onurlandırdılar, çok sevindim, ayaklarına, yüreklerine sağlık" dedi.

    Cuma, 04 Temmuz 2014 15:13

Bağlantılı Konular