CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Aslanoğlu'nun cenaze törenine katılacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu'nun eşi Mürvet ve oğlu Erdem’i ayrı ayrı aradı, Aslanoğlu'nun ölümünden duyduğu büyük üzüntüyü belirterek, acılarını paylaştı,  Mevlüt Aslanoğlu'na rahmet, ailesine, yakınlarına, dostlarına, ve CHP ailesine başsağlığı ile  sabır diledi.

CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu'nun gece evinde rahatsızlanarak yaşamını yitirmesi nedeniyle yazılı bir açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Her Cumhuriyet Halk Partili gibi vatanını, insanını kendisinden çok seven, çalışkan, ilkeli, dürüst Milletvekilimiz Mevlüt Aslanoğlu'nun ölümü de , her ölüm gibi erken ölümdür" dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklaması şöyle;

"Milletvekili kardeşimiz Ferit Mevlüt Aslanoğlu, her Cumhuriyet Halk Partili gibi vatanını da, insanını da kendisinden çok seven, çalışkan, ilkeli, dürüst bir arkadaşımızdı.

Her ölüm erken ölümdür denir,  bu yol arkadaşım için de doğru. Milletvekili doğru. Milletvekilimiz  Mevlüt Aslanoğlu’nun ölümü  de  erken ölümdür.  TBMM'deki çalışmalarını yakından izleyen herkes gibi benim de ölümü yakıştıramadığım Mevlüt Aslanoğlu 3.dönem Milletvekilliği yapan saygın ve seçkin bir CHP'li Milletvekiliydi.

Yarın kendisini sonsuzluğa yolcu edeceğimiz yol arkadaşımıza rahmet, ailesine, yakınlarına, dostlarına ve Cumhuriyet Halk Partisi ailesine sabır ile başsağlığı diliyorum"

    Cuma, 16 May 2014 14:07

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica