Edremit İlçe Başkanlığı Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

CHP Edremit İlçe Başkanı Yurt Yıldırım ve ilçe yönetimini, Balıkesir Milletvekilleri Ayşe Nedret Akova, Namık Havutça ve Haluk Ahmet Gümüş TBMM’de ağırladı. Heyet CHP Grup Başkanvekilleri Emine Ülker Tarhan ve Akif Hamzaçebi’yi ziyaret ettikten sonra, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

Edremit ilçesindeki beş beldeden dördünde belediye başkanlıklarının CHP’nin olduğunu belirten Yıldırım, önümüzdeki yerel seçimlerde ilçe belediye başkan aday adayı sayısının doğal olarak çok fazla olacağını belirtti. Kılıçdaroğlu ise, adayı CHP üyelerinin belirleyeceğini, ön seçim sandığından çıkan adayı herkesin destekleyeceğini belirtti. Akova, “Adaylar arasında gönül kırıklığı olmaması ve hep beraber dayanışma içinde çalışmak için CHP üyelerinin adayı belirlemesi gerektiğini” söyledi.

Çağdaş Eğitim Vakfı Başkanı Behiç İstanbulluoğlu ve Vakıf Yönetimi, vakıf faaliyetlerine destek istemek amacıyla, Balıkesir Milletvekilleri Ayşe Nedret Akova, Namık Havutça, Haluk Ahmet Gümüş, CHP Grup Başkanvekilleri Emine Ülker Tarhan, Akif Hamzaçebi ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Akova, “maddi imkanı yeterli olmayan öğrencilere burs sağlayan BAÇEV’in çalışmalarını takdirle izlediklerini, eğitimde fırsat eşitliği olmayan öğrencilere verdikleri destekten dolayı vakıflarını hep desteklemeye çalıştıklarını” belirtti.

    Çarşamba, 12 Haziran 2013 19:28

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica