"Türkiye’yi haramilerden kurtaracağız."

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu CHP’nin  belediye başkan adaylarını tanıtmak üzere karayoluyla Samsun’a giderken Havza ilçesinde partililerce alkış ve Başbakan Kemal sloganlarıyla karşılandı.

Yoğun ilgi ve coşku üzerine parti otobüsünden vatandaşlara hitap eden Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin iyi yönetilmediğini belirtti. Devleti yönetenlerin kendine çalıştığını vurgulayan Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti:

“Şimdi sokak sokak, cadde cadde, mahalle mahalle, il il gezip sabahtan akşama kadar konuşuyor. Niye konuşuyor biliyor musunuz? ‘Savcı ve polis niye hırsızın peşine düştü?’ diyor. O da savcı ve polisin peşine düşmüş. Devlette böyle bir yönetim olur mu, olmaz. Dersini vermek bana düşüyor, dersini vermek size düşüyor. Allah büyüktür derler, gerçekten öyle. Bütün hataları meydana çıktı, yanlışları meydana çıktı. Kusurları meydana çıktı, yalanları meydana çıktı. Öbür dünyaya siz para mı götüreceksiniz Allah aşkına, gözünüz doymadı mı sizin hala?” diyen Kılıçdaroğlu, “1 milyar, 2 milyar, 3 milyar… Yeter, düşün milletin yakasından. Düşüreceksiniz, söz mü? Hep beraber söz vereceğiz. Türkiye’yi haramilerden kurtaracağız. Temiz siyaset olacak, helal süt emmişlerin siyaseti olacak.” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler
    Cumartesi, 28 Aralık 2013 11:57

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica