Kılıçdaroğlu öğrencilere sevgi ve başarı dileklerini iletti

Okulların açılması nedeniyle bir mesaj yayımlayan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, “Günümüzde eğitim yap-boz’a döndü. Fırsat eşitliği yok, keyfilik, partizanlık ve  yönetimdekilerin kafasına uygun eğitim modeli var” dedi.

“Yavrularımıza başarılar diliyor, haklarını emeklerini hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz anne, baba,  veli ve öğretmenlerimize de sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun mesajı şöyle ;

“Sevgili öğrencilerimiz,  okullarınız size  kapılarını açtı. Sizin hayata umutla güvenle bakan cıvıl cıvıl sesleriniz sınıfları, koridorları doldurdu.

Öğretmenleriniz  de kollarını açarak sizi sevgiyle heyecanla ve gülen yüzleriyle karşıladılar. Çünkü,  anne, baba, veli ve öğretmenleriniz için önce siz varsınız.

Sizler,  alacağınız notlar dahil,  her şeyden çok daha değerlisiniz. Biz sizleri çok seviyor ve güveniyoruz.

Sizler ailelerinizin, bizim ve  ülkemizin geleceğisiniz. Bunu hiç aklınızdan çıkarmayın ve okullarınıza bu duygularla bu heyecanla gidin. Başarınızla annenizi babanızı ödüllendirin.  Emeklerini, çabalarını boşa çıkarmayın.

Bir sözüm de sevgili annelere, babalara, velilere.

Sizler de  çok iyi biliyorsunuz ki günümüzde eğitim yap-boz’a döndü. Fırsat eşitliği yok, keyfilik, partizanlık ve  yönetimdekilerin kafasına uygun eğitim modeli var. Bu koşullarda da yapılacak şey çocuklarımızı sevmek, onlara güvenmek ve bugüne kadar olduğu gibi,  bugünden sonra da yanlarında olduğumuzu, onları herşeyden çok sevdiğimizi  hissettirmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle yavrularımıza başarılar diliyor, haklarını emeklerini hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz anne, baba,  veli ve öğretmenlerimize de sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”

    Pazartesi, 16 Eylül 2013 14:29

Bağlantılı Konular