Kılıçdaroğlu, Trabzonspor’un başkanlığına seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu’nu kutladı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu yazılı bir açıklama yaparak, 19 Mayıs Spor Salonu’da iki gün süren olağanüstü genel kurulda1571 oy alarak bordo-mavili kulübün 15. başkanı olan İbrahim Hacıosmanoğlu’na başarılar diledi.

Kılıçdaroğlu yazılı açıklamasında, İbrahim Hacıosmanoğlu’nun, 2005-2006 ve 2006-2007 sezonlarında Nuri Albayrak’ın kulüp başkanlığı döneminde başkan yardımcısı olarak bordo-mavili kulüpte görev yaptığına dikkat çekerek,  “Kuşkusuz çok zor, sorumluluk isteyen ama bir o kadar da onurlu bir görev Trabzonspor’un Başkanlığı” dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu açıklamasında Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile birlikte görev yapacak olan Ali Kemal Başaran, Yaşar Aşcıoğlu, Sebahattin Çakıroğlu, Murat Türköz, Ali Uzunay, Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu, Köksal Güney, Abdi Serdar Üstünsalih, Mehmet Uğur Bozoğlu, Muhammet Kara, Engin Hacısalihoğlu, Onur İncehasan, Mehmet İrfan Çoşkun ve Osman İlyas’ı da kutladı ve Trabzonspor’a başarılar diledi, Trabzonspor camiasına da sevgilerini, saygılarını, selamlarını gönderdi.

    Pazartesi, 27 May 2013 13:40

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica