CHP Milletvekilleri Çatalca'yı gezdi

Yerel seçimler öncesi İstanbul'a çok önem veren CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekilleri Ferit Mevlüt Aslanoğlu ve Süleyman Çelebi, Çatalca köylerini ve mahallelerini tek tek gezerek halkın sorunlarını dinlemeye başladılar.

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, İl Genel Meclis Üyesi Cengiz Aydın, Çatalca Belediye Başkan Yardımcıları Ufuk Akın ve Erhan Güzel'in de milletvekillerine eşlik ettiği gezilerden kendilerinin dertlerini dinleyen ve çözümbulunmasını isteyen köy ve mahlle halkı oldukça memnun.

İstanbul 3.cü bölge Milletvekilleri Ferit Mevlüt Aslanoğlu ve Süleyman Çelebi, Çatalca kent merkezinin ardından gezilerine Ovayenice Mahallesi'ne geçerek başladılar. Burada Ovayenice Mahallesi Tuncay Çakı ve Ovayenice halkı ile birlikte sohbet eden heyet, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'nın Ankara'daki sesi olduklarını dile getirdiler.Ovayenice'nin ardından Elbasan köyüne geçen heyete Köy Muhtarı Eyüp Özen de eşlik etti.

Elbasan köyü halkının da sorunlarını dinleyen heyet, vatandaşlarla sohbet etti.

Elbasan köyünden ayrıldıktan sonra hep birlikte Kestanelik köyü halkı ile bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekilleri Ferit Mevlüt Aslanoğlu ve Süleyman Çelebi, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara yeni Büyükşehir Yasası ile ilgili vatandaşlara bilgi aktardı.

Haber: Anayurt

    Çarşamba, 21 Ağustos 2013 09:45

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica