Kılıçdaroğlu- Maliki görüşmesi 21 ağustos Çarşamba günü gerçekleşecek

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu 20 Ağustos günü Irak’a gidecek, Bağdat Havaalanı’nda resmi tören ile karşılanacak, Irak Başbakanı Maliki dahil, Irak’ın önde gelen siyasi yöneticileri, Sünni ve Şii kanaat önderleriyle görüşecek, Irak Meclisi ile Kerkük ve Necef’i de ziyaret edecek ve 24 Ağustos Cumartesi günü Türkiye’ye dönecek.

Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu,  Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun gezisinin teknik ayrıntılarıyla programı hakkında yarın (13 Ağustos Salı ) saat 11.00’de TBMM’de basın toplantısı yaparak açıklamalarda bulunacak.

CHP Lideri  Kılıçdaroğlu’nun  Irak ziyaretini  CHP’ye akredite gazete ve Tv muhabiri gazeteciler ile, görüntülü haber servisi yapan haber ajanslarının  muhabirleriyle kameramanları izleyecek.
Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun gezisini izleyecek CHP’ye akredite basın mensupları isimlerini bildirerek, Derya Gödek’ten yapılacak işlemler hakkında  bilgi alabilirler.
İletişim;  0 312 207 40 54 numaralı telefon veya   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bilgilerinize sunarız
Saygılarımızla

Anahtar Kelimeler
    Pazartesi, 12 Ağustos 2013 14:27

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica