Kemal Kılıçdaroğlu Kayseri’de 104 yaşında hayatını kaybeden Hüseyin Koyuncu’ya rahmet diledi.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk  Fırkası’nın kurulduğu günden, son nefesini verdiği ana kadar CHP’li olan ve son günlerdeki en büyük mutluluğunun Kılıçdaroğlu’nu dinlemek, ondan haber almak olduğunu belirten Hüseyin Koyuncu’nun ölümü nedeniyle  bir mesaj yayımladı.

Kılıçdaroğlu’nun mesajı şöyle;

“Her il ve ilçede CHP’yi CHP yapan değerlerimize bağlı,  fedakar, halkın menfaatinden ve CHP iktidarından başka şey istemeyen tarihi çınarlarımızdan biri  olan Hüseyin Koyuncu dede  Kayseri’de yaşadı.

104 yaşında CHP’li olarak hayata gözlerini yuman Hüseyin Koyuncu değerlerini, inancını, kararlılığını ve partililiğini ailesine, yakınlarına da  miras bıraktı.

Hüseyin Koyuncu dedenin CHP’lilik mirası hepimize bırakılmış bir mirastır. Onun tarihe malolmuş inanç ve kararlılığı ile el ele verip partimizi iktidara taşıyacağız.

Bu duygu ve düşüncelerin,  rahmet dilediğim ve ölümünden büyük üzüntü duyduğum Hüseyin Koyuncu’nun da duygu ve düşünceleri olduğuna inanarak,  Koyuncu Ailesine, yakınlarına, Kayserili CHP’lilere ve Hüseyin Koyuncu’yu tanıyan herkese başsağlığı ile sabır diliyor, sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum”

    Cuma, 26 Temmuz 2013 13:49

Bağlantılı Konular