"Bilecik 2014’de bizim olacak"

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız, partisinin ilçe binasında yaptığı basın toplantısında, CHP Bilelecik İl Başkanı Çağatay Karaahmet ve Gençlik Kolları Başkanı Didem Gültekin’den övgüyle bahsederken, Gençlik Kolları Genel Merkezi olarak kendilerine tam destek verdiklerini söyledi.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız, yıllar sonra Bilecik’e gelen ilk Gençlik Kolları Genel başkanı oldu. Yıldız, sadece kendisi değil Genel Merkezden adeta çıkarma yaptı. Bilecik programına, Yıldız’ın yanısıra, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcıları ve Marmara Bölge Sorumlusu Ceyhun Sebahattin Sorguç, Okan Altıntaş, İbrahim Özterzi, Hüseyin Özdemir, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kayhan Kaplan,geçmiş dönem MYK Üyesi İlyas Dikici, İstanbul İl Gençlik Kolları eski Başkanı ve Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Selçuk Sarıyer,Antalya konyaaltı belediye meclis üyesi Mustafa Karabulut,antalya kepez belediye meclis üyesi aday adayı Önder Kayhan ve antalya gençlik kollarından ufuk sarı katıldılar.
Vezirhan, Bayırköy, Bozüyük ve Bilecik’te seçim çalışması yapan ekip, daha sonra Şeyh Edebali Türbesini ziyaret etti ve ardından da Bilecik Merkez İlçe Başkanlığında basın açıklaması yaptılar.
   
Bilecik 2014’de bizim olacak
Basın açıklamasının açılış konuşmasını yapan CHP Bilecik Gençlik Kolları İl Başkanı Didem Gültekin, Gençlik Kolları olarak ciddi bir yapılanma ve çalışma içinde oldukalrını belirterek, amaçlarının, önümüzdeki yıl yapıalcak olan yerel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkmak olduğunu söyledi. Bu konuda her türlü hazırlığın yapıldığını da kaydeden Gültekin; “2014 seçimlerinde Bilecik bizim. Bozüyük’te bizim, Söğüt’te bizim Osmaneli de bizim diğer Belediyelerde bizim” dedi.


CHP’de genç olmak Fatih sultan Mehmet olmaktır!
CHP İl Başkanı Çağatay Karaahmet ise, CHP’nin gençliğe bakışını anlattı ve “CHP’de genç olmak, Bülent Ecevit olmaktır, İsmet İnönü olmaktır, Mustafa Kemal Atatürk olmaktır. CHP’de genç olmak Fatih Sultan Mehmet olmaktır. CHP’de genç olmak Türkiye’nin geleceğini inşa etmektir” dedi.
Bilecik CHP’nin uzun yıllar sonra ilk kez bir Gençlik Kolları Genel Başkanını ağırladığını da hatırlatan Karaahmet, bu ziyaret sırasında Bilecik Gençlik Kollarında gördüğü dinamizm sayesinde Bilecik’te seçimleri alacaklarına bir kez daha inandıklarını söyledi.


Bilecik teşkilatına övgüler
CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız, ise Bilecik CHP’de çok değerli ve başarılı bir il başkanı ve Gençlik Kolları il başkanı olduğunu söyleyerek, bu ekibe desteklerinin tam olduğunu söyledi. Bu güne kadar 22 ili ziyaret ettiğini ve bunların arasından, seçime en hazır örgüt olarak Bilecik örgütünü gördüğünü söyleyen Yıldız: “Bilecik’te iliyle, ilçesiyle, merkeziyle, il yönetimiyle, gençlik ve kadın kollarıyla, yaşlısıyla, genciyle, kadınıyla önümüzdeki yerel seçimlere kilitlenen bir Bilecik CHPörgütü var. CHP, bu önümüzdeki yerel seçimlerde inşallah, Bilecik Belediyesi’niCHP’li bir belediye yapacaktır. CHP’nin, özgür, demokrat, çoğulcu demokrasinin işlediği ve gençlerin, gençliğini ıskalamadan yaşayabildiği bir Türkiye’ye hayali var. Bu Türkiye’yi kurabilme azmi ve mücadelesiyle yollara çıkmış, ben gibi 120 bin tane CHP’li genç kardeşim var. CHP, bu seçimlerde gençlerine güvenmektedir.CHP, yerelini de genelini ve geleceğini de 19 milyon gencin üzerinden kurmayı planlayan bir partidir. Bu onur, gurur ve inançla yollara çıktık. Bugün, burada bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim.”

Anahtar Kelimeler
    Salı, 24 Eylül 2013 14:48

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica