Gürsel Tekin Çayyolu ramazan şenliklerinde halkla buluştu

Ramazan akşamlarının uğrak noktası haline gelen Çayyolu Ramazan Şenlikleri, bu kez de CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve CHP Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz'ı ağırladı.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ve CHP Ankara İl Başkanı Necati Yılmaz Çankaya Belediyesi'nin Çayyolu'ndaki Ramazan Eğlenceleri Panayır alanını ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Tekin ve Yılmaz, standları gezerek keyifli bir akşam geçirdiler. Basın mensuplarıyla iftarda bir araya gelen Tekin, sonrasında şenlik alanına geldi. Kalabalık bir grupla alana gelen Tekin’e vatandaşın ilgisi de yoğun oldu. Öncelikli olarak basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tekin, ardından şenlik alanındaki standları gezerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Tekin ve Yılmaz ayrıca alandaki ÇABA Derneği, Çayyolu Semt Meclisi, Atatürkçü Düşünce Derneği ve CHP Çayyolu Örgütünün masasına da uğradılar. Daha sonra şenlik alanındaki mısır tezgahının başına geçen Tekin, vatandaşlara ikramda bulundu. Bir standda resim yapan kız çocuğuna poz veren Tekin, çocukla ve ailesiyle sohbet etti. Tekin ve Yılmaz vatandaşları da kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdiler.

 

Haber: Sonsöz

    Salı, 15 Temmuz 2014 11:58

Bağlantılı Konular