Gürsel Tekin'den Narlıdere ziyareti

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur'un seçim bürosuna ziyarette bulundu. Sürpriz ziyareti haber alan Narlıdereliler ve partililer seçim bürosuna akın etti.


28 Martta mitingimiz var
Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur'un merkez seçim bürosunu ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin partilerle kucaklaştı. Gürsel Tekin'in Yoğun programına rağmen gerçekleşen ziyarette bir konuşma gerçekleştiren Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur Cumartesi günü Gündoğdu meydanında İzmirlilerin bir tarih yazdığını hatırlatarak, Narlıdere'den akın akın Gündoğdu meydanına giden Narlıderelilere teşekkür etti. Batur "30 Mart günü Narlıdere'de nasıl bir tablo olacağını, ellerinde bayraklarıyla Gündoğdu mitingine koşarak tüm Türkiye'ye gösteren Cumhuriyet Halk partililere çok teşekkür ediyorum. 28 Mart Cuma günü bizim için çok önemli. Narlıdere Demokrasi meydanında mitingimiz var. Özgürlüklerden yana, demokrasiden yana Atatürk ilke ve inkılaplarından yana tüm halkımızı mitingimize bekliyoruz. 29 Mart ise konvoyumuz var. Tüm Narlıdereliler davetlimizdir. 30 Mart'a bir hafta kaldı. Tek yapmamız gereken şey sandıklarımıza sahip çıkmak. Ben sandıkları namusumuz gibi koruyacağınıza inanıyorum. Çünkü sadece yerel seçimler için değil, belediye başkanlığı için değil Cumhuriyet Halk partisinin gelecekteki iktidarı için sandıkları koruyacaksınız" dedi.

Bir diktatöre verilebilecek en iyi cevap
Narlıderelilerin yoğun alkışları ve Mustafa Kemal'in askerleriyiz sloganları arasında konuşmasını gerçekleştiren CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, 30 Mart seçimleri Türkiye'nin ve çocuklarınızın geleceği ile önemli kararlar vereceğiniz hayati bir gün diyerek sözlerine başladı. Gürsel Tekin "Türkiye'nin başına bir Neron bela olmuş durumda. Türkiye 12 Eylül döneminde bile böyle bir yasakçı zihniyetle karşılaşmadı. Şimdi ya 30 Marttan sonra sıkıyönetimli bir ülkeyi tercih edeceksiniz ya da Demokrasi ve özgürlüğü tercih edeceksiniz. Bir diktatöre verilebilecek en iyi cevabı veren, Gündoğdu meydanında destan yazan tüm İzmirlilere teşekkür ediyorum" dedi.

Haber: Ege'nin Sesi

    Pazar, 23 Mart 2014 14:49

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica