"Sarıgül'e kırgın değilim"

Kadıköy Belediye Başkan Adayı Aykurt Nuhoğlu dün bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Aykurt Nuhoğlu CHP'nin aday göstermek konusunda en çok tartıştığı yerlerden biri olan Kadıköy'de kollektif bir şekilde çalışacaklarını belirtirken, Gürsel Tekin bir soru üzerine Sarıgül'e kırgın olmadığını ifade etti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, zor günlerden geçildiğini, bu seçimlerin normal seçim olmadığını vurguladıktan sonra ya diktatörlüğün ya demokrasinin kazanacağını söyledi.
Toplantının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gürsel Tekin, bir gazetecinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Meclis grup toplantısında söylediği, "Gürsel Tekin gidecek İstanbul'da Mustafa Sarıgül'ün elini kaldıracak" sözünü hatırlatarak, "Sarıgül'e kırgın mısınız" şeklindeki sorusuna cevap verdi. Tekin, "Türkiye'nin çok ciddi meseleleri var. Burası CHP, burası AKP değil. Biz de ifade özgürlüğü vardır. Herhangi bir arkadaşıma kırgınlığım yok, herhangi bir arkadaşıma dargınlık söz konusu değil" dedi.


Haber: Sol Gazetesi

    Cumartesi, 22 Şubat 2014 15:58

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica