İstanbulluya hizmet için mücadele

Genel Başkan Yardımcımız Gürsel Tekin’in katıldığı “Siyasette ve Yerel Yönetimlerde İletişim ve Başarılı” konulu panel, Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

CHP’nin akla ihtiyacı olmadığını belirten Tekin, “Uzun bir sürece giriyoruz. Bu önümüzdeki süreçte ülkemiz gibi CHP’nin de birliğe beraberliğine ihtiyacı var.” ifadelerinde bulundu. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu’nun işten çıkarılması ile ilgili konuşan Tekin, “Sayın Genel Başkan'ın kardeşi inşaatta çalıştığı için o inşaat şirketinin defterleri isteniyor, mali borçlar kesiliyor. Bu ülkede namusu, şerefi için çalışanlara yapılanlara bakın Allah aşkına. Böyle bir şey olabilir mi? Ve o şirket CHP Lideri’nin kardeşini işten çıkardı.” diye belirtti.

“TRT’ye ödediğimiz paralar haram olsun”
Dünyanın her yerinde devlet televizyonlarının ve haber ajanslarının halkın ve milletin sesi olduğunu, yalnızca bizim ülkemizde hükümete şakşakçılık yaptığına hayret ettiğine değinen Tekin, “TRT’ye Anadolu Ajansına ödediğimiz para haram olsun.” dedi.

İstanbul’un en büyük sorununun mülkiyet sorunu olduğunu vurgulayan Tekin, dünyada kentsel dönüşüm ve ulaşım sorununun çözümüne dair örnekler sunarak, CHP’nin İstanbul’u kazanarak İstanbulluya hizmet etmek için mücadele vereceğini belirtti.

Haber: Çağdaş Ses

    Cuma, 01 Şubat 2013 13:07

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica