Kılıçdaroğlu evinden örgütleri izleyecek

CHP'de yeni iletişim dönemi başladı. Hızlı, güçlü ve etkin iletişim dönemi başlatan CHP Genel merkezi, 81 il ile görüntülü konferans sistemi kuruyor.

CHP'de yeni iletişim dönemi
CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, örgütlerle iletişimi hızlandırmak ve daha etkin hale getirmek için görüntülü konferans sistemi kurduklarını açıkladı ve konferans sistemi hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi.

Kılıçdaroğlu evinden örgütleri izleyecek
Gürsel Tekin, "Genel Merkezimizin 13. katında kurduğumuz konferans sistemiyle örgütlerimizle ve örgütlerimiz arası ilişki çok güçlendirilmiş ve etkinleştirilmiş oldu. Bunu 81 il örgütümüzün tamamına yerleştireceğiz. Genel Başkanımızın evine de bu sistemi kuracağız. Böylece günün herhangi bir saatinde bile gelişen olaylara anında müdahale etme, yönlendirme mümkün olacak" dedi.

CHP Genel Sekreteri Tekin basın mensuplarına bilgi verirken sistemi de çalıştırarak Bursa ve  İstanbul'la bağlantı gerçekleştirdi. "Pilot bölge olarak Bursa'da başlattığımız sistemi 81 ilin tamamında yaygınlaştıracağız. 81 ili yakinen izlemek istiyoruz. Biri sizi gözetliyor. Genel Başkanımız ve parti yöneticileri örgütle birebir tüm konuları görüşecek" dedi.

Sistemin ilk olarak Bursa'ya kurulduğunu açıklayan ve İl Başkanı Metin Çelik'e bağlanan Tekin şunları söyledi;

İl Başkanları görüntülü aranacak
"Türkiye çok hareketli bir ülke. Her an illerde sorunlar yaşanabiliyor. Bu tür durumlarda oradaki örgüt yöneticilerinden anında görüntülü olarak bilgi alabileceğiz. Biraz da sıcağı sıcağına ajans görevi yapmış olacağız. Ayrıca sistemi MYK salonuna kuracağız, Genel Başkanımız ve yöneticilerimiz ihtiyaç duyduğunda telekonferans sistemiyle görüşme yapabilecek. Bu iki şeyi sağlayacak: Birincisi il yöneticileri "her an aranabiliriz" diyebilecek. İkincisi 81 ilin sorunlarını yakinen takip edip, parlamentoya taşıma imkanı sağlayacak. Genel Başkanımızın masasında da bu sistem olacak, Genel Başkanımız ilin koduna göre arayacağı il başkanıyla birebir tüm konuları görüşecek."

Aynı sistemi akıllı telefon ve tablet bilgisayarla da kullanabileceğini, bunu da uygulayacaklarını bildiren Tekin, sorunsuz iletişim için örgütlerin internet alt yapısını da güçlendireceklerini kaydetti.

Haber: Sansürsüz Haber
 

 

    Perşembe, 19 Haziran 2014 14:11

Bağlantılı Konular