Mitinge "genel" bakış

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Lüleburgaz’da partililerle bir araya gelerek kısa bir toplantı gerçekleştirdi.

26 Eylül Perşembe günü, parti binasında gerçekleştirilen toplantıya, Gürsel Tekin’in yanı sıra, Yakup Akkaya, CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, Kırklareli Milletvekilleri Mehmet Siyam Kesimoğlu, Turgut Dibek,  Adana Milletvekili  Ali Demirçalı, CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Aladdin Güncer, CHP Lüleburgaz belediye başkan aday adayları Koray Şentürk, Hakan Dedeoğlu, Tansel Barış, Turabi Kayan  ve çok sayıda parti üyesi katıldı.

130 Milyon doları çiftçiye çok görüyorlar
Tekin, bugün Lüleburgaz Kongre Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı miting hakkında açıklamalarda bulundu

Tekin yaptığı konuşmada, CHP olarak emeklinin, çiftçinin, işçinin her zaman yanında olduklarını, tarım ve hayvancılık alanında sıkıntıların dile getirilip çözüm yolları aranacağı mitinge herkesi beklediklerini söyledi.

Tekin, hükümetin kirli savaşa  Suriye’de milyarlar harcarken çiftçiye 130 milyon doları çok gördüğünü, bugün gerçekleştirelecek olan mitingde çiftçinin hükümete cevap vereceğini söyledi.

Kısa süren basın açıklamasının ardından milletvekilleri ve partililerle birlikte miting alanı olan Kongre Meydanı gezildi. Burada incelemelerde bulunan Tekin daha sonra meydandaki stantları ziyaret etti.

Ziyaretin ardından, mola veren heyet, sohbetlerin ardından Tekirdağ’da toplantıya katılmak üzere Lüleburgaz’dan ayrıldı.

Haber: Görünüm Gazetesi / Uğur Pirpor

    Cumartesi, 28 Eylül 2013 13:36

Bağlantılı Konular

Yandex.Metrica