Gürsel Tekin: 81 milyonu kucaklayacak bir cumhurbaşkanı adayımız olacak

Erken seçim tarihinin 24 Haziran olarak açıklanmasının ardından Gürsel Tekin, bugünden itibaren seçim çalışmalarına hızlı başladı. 'Halkın otobüsü' adını verdiği seçim otobüsüyle İstanbul'da seçim startını veren Tekin, Kadıköy Fikirtepe'de 'kentsel dönüşüm mağdurları'yla bir araya geldi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin'den önemli açıklamalar

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Gazete Damga'nın merkezini ziyaret ederek yazı işleri kadrosunun sorularını cevapladı.

Devamını oku...

"CHP gençliği, 2019 başarısı için yemin etti"

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, üzerlerinde baskının en yoğun olduğu bu dönemde CHP'li gençlerin destan yazdığını belirterek, 5 bin gencin kentte saha çalışması yaptığını bildirdi. Tekin, "Onlar altı oku İstanbul semalarına dikmeye hazırlar." dedi.

Devamını oku...

CHP'den şeker fabrikaları için referandum çağrısı

Gürsel Tekin, fabrikaların olduğu illerde halka gidilmesini önerdi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin, Gaziosmanpaşa'da esnaf ziyaretinde bulundu

Gaziosmanpaşa'da esnaf ziyaretinde bulunan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, partisinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayıyla ilgili olarak, genel merkezin uzun süredir bir çalışma içerisinde olduğunu belirtti.

Devamını oku...

CHP'li Tekin: Mendil satan çocuklar kayboluyor...

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin,  Taksim'e çıkarma yaptı. Tekin Ortadoğu coğrafyasından Türkiye'ye gerçekleşen mülteci göçüne dikkat çekti. Tekin, "Bugün İstanbul'un Tarihi Yarımada'da, Taksim'de Beyoğlu'nun çeşitli yerlerine gittiğinizde neredeyse Türklerle karşılaşamayacak duruma gelirsiniz" dedi. Tekin, mendil satan mülteci çocukların da tek tek kaybolduğunu söyledi. Tekin, Bu çocukların terör örgütlerinin, organ mafyasının, fuhuş çetelerinin eline geçebileceğini belirtti.

Devamını oku...

CHP'li Tekin görevinden el çektiren polis memurunu sordu

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Şişli'de bulunan Emeklilikte Yaşa Takınlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.

Devamını oku...

"Hükümet üç beyaza ihanet ediyor"

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, ülkenin temel taşı olan 3 beyaza ihanet edildiğini belirterek, "Bu 3 beyaz Canan Karatay'ın 3 beyazı değil, ülkenin temel taşı. Birincisi pamuk. İkincisi un. Üçüncüsü şeker… Hükümet bunların hepsine karşı büyük bir ihanet içinde" dedi.

Devamını oku...

Gürsel Tekin: "Arabistan'ı model alıyorlar"

TBMM Başkanlığı'nın, Meclis Kanunlar ve Kararlar Başkanlığı'nın kuruluş yıldönümü töreni için bastırdığı kitapçıkta Atatürk'ten söz edilmemesi tartışma yarattı.

Devamını oku...

Yandex.Metrica